Świetne wyniki przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najlepsza klasa produktów
przypływ siły oraz energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię i wielkość mięśniową. Więc wyjątkowo skuteczny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze rezultaty sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie trwał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to same korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i odporności jeszcze nie nie było rzeczywiście przyjemne oraz mocne. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz wstąp na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż korzystniejsza energia i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na wyniki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej grze dodatkowo lub przekonany do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz traktował żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać oraz gdy uczyć, żeby polepszyć metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )