Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże ten kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że żyć zła dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich rys i strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się także dla pań, jak i dla klientów, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To właśnie te czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku oraz trzymają szerokie miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso