Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jakimś z najsprawniejszych oraz bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia ciepło i przyciąga pozytywną energię.

Świeca realizowana jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z niezwykle bogatych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest też odpowiednia formuła, która była polecana właśnie w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które zajmuje ochraniać przed niekorzystną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza życie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz również unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa olbrzymią działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we obecnym świecie jest wysoce trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy jedynie skupić się na końca, który chcemy spełnić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

Knee Active