Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie była w sum zaspokojona? Kobiety potrzebują wiele czasu, by odczuć pełną zabawa z seksu oraz żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że to nie problem, co sam wiesz, że nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to bardzo, ona umie w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze moją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do historii.

Formuła Climax Control może zrobić, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas ma okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował zdolność kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminaks

Fem max