Untoxin – Czujesz się stale wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktur kapsułek. Produkt ten dedykowany jest do używania w sezonach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie pewno żyć efektem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Dokonuje się to na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji gładkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy dawać w trakcie albo po posiłku, popijając dużą sumą wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach z przygotowania jego zażywania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić zapisywane w temperaturze domowej w forma ważny dla małych dzieci. Chronić przed światłem oraz działaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może żyć kierowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax

Follixin