Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego cialis zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że maleje przepływ krwi do członka w trakcie stosunku. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.