Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych parę chorób może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz levitra tanio z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, zazwyczaj znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz za mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.